23 Temmuz 2009 Perşembe

sonunda aldım:)


ilk siyah süt kitabıyla başaldı Elif Şafak'a olan hayranlığım,sonra bit palası okudum,daha sonra baba ve piç kitabı takip etti okuma günlerimi..Kitaplarını okumadan önce köşe yazılarını da okurdum ama sürekli takip etmezdim.Aşk kitabını ilk çıktığı sıralarda kitap reyonunda görünce vuruldum resmen kitaba,ama o an alamadım.Ve şimdiye kadar da nasip olmadı bir türlü almak. ama dün ALDIIIM:) çok sevinçliyim.bugün de başlıcam inşallah okumaya.

3 yorum:

elbruze dedi ki...

Elif Şafağın Baba ve Piç'ini okuduğum anda üslubuna vurlmuştum. Sonra daha önceden yazdığı diğer tüm kitaplarını da okudum. Ve artık Elif Şafak okumak istemiyorum. Sebebine gelince çok sorunlu bir kişilik olduğunu ve insanda olumsuz/karamsar duygular uyandırdığını düşünüyorum. Ayrıca Aşk kitabı da hem tasavvufi hem de tarihi açıdan komik denilebilecek hatalarla doluymuş. Yazdıktan sonra konularında uzman birilerine okutmamış olması yazık olmuş.
Muhabbetle...

DuruButik dedi ki...

Ben de şu an okuyorum Aşk'ı.. Kesinlikle harika! Okurken insan kendini başka bir alemde sanıyor. Çok şey öğretiyor kitap.
sevgiler...

SMİLENA dedi ki...

bende dün bitirdim.çok etkileyici.iyi okumalar...